Kurumsal

Kurumsal

2004 yılında kurulan Entofarma sonuç odaklı haşere kontrol çalışmaları ve başarılı geçmişiyle Türkiye’nin en önde gelen ilaçlama şirketidir.

Haşere kontrol ve ilaçlama sektöründe öncü olma vizyonuyla hareket eden Entofarma, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti, güven ve kalite ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Entofarma’ nın müşterilerine karşı temel sorumluluk ilkeleri:

• Yasa ve mevzuatlara tam uyum,
• Eğitimli servis uzmanları,
• Tüm müşterilerimize aynı kaliteli servis anlayışı
• Bütün servis araçları için standart hale getirilmiş donanım ile her an, tüm mücadele yöntemlerini uygulayabilir durumda olmaktır.

Kaliteli bir haşere kontrol hizmetin en büyük etkeni, eğitimli Servis uzmanıdır. Bu amaçla Servis uzmanlarımız her ay düzenli olarak eğitim ve sınav programlarından geçmektedirler. Türkiye’de düzenli olarak Servis uzmanlarına eğitim verebilen tek ilaçlama şirketi olmakla gurur duyuyoruz.

Servis araçlarımızdaki profesyonel ilaçlama makine ve malzemeleri ile haşere problemlerinizi hızlı ve teknik bir biçimde çözmekteyiz. Bu amaçla yurtdışında ve ülkemizde geliştirilen ilaçlama makinelerini ve yöntemlerini hızla şirket bünyemize katıp çalışanlarımızın ve müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

İş güvenliğine önem veriyor, bu konudaki tüm yasal sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Uygulamalar esnasında iş güvenliği ve koruyucu malzeme kullanımı konusunda hassas davranıyor, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını riske atmıyoruz. Buna ek olarak tüm personellerimizi oluşabilecek risklere karşı sertifikalı İlk yardımcı eğitimlerinden geçiriyoruz.

Kurumsal

Entofarma, Türkiye’de faaliyette bulunan yerli veya çok uluslu birçok şirketi, referans listesinde gururla taşımaktadır. Uyguladığımız Entegre Haşere Yönetimi (Integrated Pest Managment ‘’IPM’’ ) ile ülkemizin gıda ve sanayi işletmelerini haşere kontrol denetimlerinde istenilen uluslararası standartlara ulaştırmış olmaktan gurur duymaktayız. Bu amaçla ;

  • IFS           (International Food Standart)
  • BRC         (British Retail Consortium)
  • AIB          (American Institute of Baking)
  • HACCP   (Hazard Analysis Critical Control Point)
  • GMP       (Good Manufacturing Practice)
  • TSE         (Türk Standartları Enstitüsü)

Standartlarına uygun profesyonel haşere kontrol sistemleri sunmaktayız.

Haşere ve kemirgen kontrolünde bizi tercih eden kurumsal ve bireysel müşterilerimize teşekkür eder, bu günden sonrada sizlere Türkiye’deki en kaliteli haşere kontrol ve ilaçlama hizmetini sunacağımızın sözünü veririz.Profesyonel Hizmet İçin Bizi Arayın...